Aktualnosci
Archiwum działu "Aktualności"


DIALOGI Z SĄSIADAMI 2.0: AKADEMIA PATRZENIA PONAD GRANICAMI

Nabór zgłoszeń do udziału w seminarium na Ukrainie dobiegł końca! Otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę zgłoszeń od osób chętnych do nawiązania z nami współpracy. Za wszystkie serdecznie dziękujemy! Jesteśmy jednak w rezultacie zmuszeni przedłużyć okres oceny otrzymanych aplikacji do poniedziałku, 6.07., do godz. 24:00. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy!


ODMALOWAĆ HARMONIĘ WIELOKULTUROWEGO MIASTECZKA
-międzynarodowy obóz naukowy


Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym z projektów realizowanych przez nas w tym roku! W dniach 17 - 30 sierpnia 2009 roku organizujemy obóz wolontariacki w miejscowości Krynki na Podlasiu skierowany do studentów z Polski, Białorusi oraz Niemiec.

Zainteresowane udziałem osoby zapraszamy do zapoznania się z naszymi wymaganiami przedstawionymi w tekście ZAPROSZENIA.

Jest to juz kolejna edycja podobnych działań realizowanych przez nas w Krynkach. Więcej informacji o wydarzeniach zeszłorocznych można znaleźć na STRONIE PROJEKTU!

Zgłoszenia, zawierające list motywacyjny i CV, prosimy nadsyłać do 20 lipca 2009r. na nasz adres mailowy: drumla_s@wp.pl

DIALOGI Z SĄSIADAMI 2.0: AKADEMIA PATRZENIA PONAD GRANICAMI

Ruszył nabór uczestników do nowego projektu organizowanego przez nas w tym roku! W jego ramach zapraszamy studentów oraz młodych działaczy organizacji pozarządowych z Polski, Ukrainy, Białorusi oraz Niemiec do udziału w 7-dniowym seminarium, które odbędzie się w dniach 3 - 9 sierpnia 2009 roku w miejscowościach Chernigov i Kiev na Ukrainie.

Zainteresowane udziałem osoby zapraszamy do zapoznania się z naszymi wymaganiami przedstawionymi w tekście ZAPROSZENIA.

Więcej informacji na STRONIE PROJEKTU!

Zgłoszenia, zawierające list motywacyjny i CV, prosimy nadsyłać do 26 czerwca 2009r. na nasz adres mailowy:
drumla_s@wp.pl

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane do nas zgłoszenia do udziału w polsko-niemiecko-białoruskim obozie wolontariackim w Krynkach, w dniach 13-27 lipca 2008! Otrzymaliśmy kilka razy więcej aplikacji, niż mieliśmy dostęonych miejsc na obozie. Wszystkie były bardzo ciekawe. Mogliśmy niestety wybrać tylko najlepsze...

Pobierz ulotkę ZAPROSZENIA...


Stowarzyszenie DRUMLA zaprasza do udziału w polsko-niemiecko-białoruskim obozie wolontariackim!
KRYNKI, 13-27 lipca 2008

Pobierz ZAPROSZENIE...


Wszystkim naszym współpracownikom oraz goszczącym na naszej stronie osobom życzymy radosnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w prawdziwie wiosennym nastroju!!!


Wszystkim naszym współpracownikom oraz goszczącym na naszej stronie osobom życzymy wielu radosnych chwil i satysfakcji z podejmowanych działań każdego dnia w Nowym Roku!!!

Tutaj znajdziecie dalsze życzenia: Więcej...